Legacy Of UMT Aquaculturist
sila2 la masuk...minum2 dulu...sila2 jangan malu2
sila2 la masuk...minum2 dulu...sila2 jangan malu2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

We wont break...we will always stay together...wherever we are...we are one~

HomeHome  Muka DepanMuka Depan  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
nak memeriahkan forum...aku open topik baru >> Umah Ensems...dimulai dengan Umah Ensems #1 : Hatchery air tawar... xperlu posting ikut topik...santai2 sesantai2nya...posting sampai 50 dan akan dilock and sila bukak topik baru Umah Ensems #2 : (ups to u tajuk nye)...kita tengok sampai berapa ratus topik ini leh bertahan...off topik + dabel post dibenarkan!!!!

semangat yang hilang..

Go down 
ekei47
boo
broken angel
pie_spekong
adamoo
taugeh mal
10 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
taugeh mal
Ahli Baru
taugeh mal

semangat yang hilang.. Empty
PostSubject: semangat yang hilang..   semangat yang hilang.. Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 11:53 am

mane pegi semangat ni??

ape semangat korang yg ade untuk terus hidup??

kongsi2 la pengalaman,pendapat,nasihat....bersama2
Back to top Go down
adamoo
Admin
Admin
adamoo

PostSubject: Re: semangat yang hilang..   semangat yang hilang.. Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 1:08 pm

aku sndri pon da x besemangat dah~
Back to top Go down
https://aquaculturist0508.forumms.net
pie_spekong
Ahli Junior
pie_spekong

PostSubject: Re: semangat yang hilang..   semangat yang hilang.. Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 1:58 pm

lagu xpdc tu ke?
Back to top Go down
broken angel
Admin
Admin
broken angel

PostSubject: Re: semangat yang hilang..   semangat yang hilang.. Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 1:59 pm

mari kembalikan semangat dgn bergathering?????? bes
Back to top Go down
http://www.zenxin.com.my
adamoo
Admin
Admin
adamoo

PostSubject: Re: semangat yang hilang..   semangat yang hilang.. Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 2:01 pm

bukak ar topik gathering tu fana...
ada forum khas untuk gathering~
Back to top Go down
broken angel
Admin
Admin
broken angel

PostSubject: Re: semangat yang hilang..   semangat yang hilang.. Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 2:05 pm

adamoo wrote:
bukak ar topik gathering tu fana...
ada forum khas untuk gathering~

hehe aku da agak mung akn suh aku buke...xpe2..sep lu sb lom dtg seru lg bdk2 ni nk gath
Back to top Go down
adamoo
Admin
Admin
adamoo

PostSubject: Re: semangat yang hilang..   semangat yang hilang.. Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 2:12 pm

taw xpe...
aku skung komited nk jd admin forum yang skema... setan
Back to top Go down
taugeh mal
Ahli Baru
taugeh mal

PostSubject: Re: semangat yang hilang..   semangat yang hilang.. Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 2:30 pm

pie_spekong wrote:
lagu xpdc tu ke?

lebih kurang la..tp aku xbrape ingat lirik ye ar..

Jika engkau seorang
Juang hingga titisan
Rempuh tak berharapan

Nanti aku disana
Diufuk pemikiran
Lalu menghayatinya

* Di dalam kubur manapun
Jasad aku ditanam
Aku akulah jua
Kita laksanakan
Mati hati yang damai
Disana kejujuran

** Semarak impian
Segunung harap dujulang
Usah diragukan
Keupayaan diri

Api yang membara
Mengikutkan kata apa
Jawapannya disini
Semangat kita hilang
( * ulang)

Semangat yang hilang
Kita cari pulang
( ** ulang)

na...na...na...na..na
na...na...na..na..na
Back to top Go down
boo
Moderator
Moderator
boo

PostSubject: Re: semangat yang hilang..   semangat yang hilang.. Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 2:39 pm

semangat perjuangan harmoni

semanat ke semangat??

semanat = semangat??
Back to top Go down
ekei47
Admin
Admin
ekei47

Location : pandan indah-bangsar-TTDI-bandar utama-sg.buloh-melaka-kluang-jaybee-kaybee

PostSubject: Re: semangat yang hilang..   semangat yang hilang.. Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 3:48 pm

semangat yg hilang atau hilang semangat? gua nk kongsi ape2 pun x leh skrg ni. gua da hilang semangat loni. yg tinggal semangat utk memenuhi keperluan hidup jer. mkn minum tdo berak dll. yg lain2 da gone with the wind. huhuhu... nk g keje pun da xde semangat. nk ngorat awek lg la... kejap ade, kejap xde. mcm beskot chipsmore daa..... gua rindu time gua kt umt dulu. 100 brsemangat utk ape pun aktvt selain yg brkaitan akedemik. yeargghHH!!!! rock
Back to top Go down
blackko
Moderator
Moderator
blackko

PostSubject: Re: semangat yang hilang..   semangat yang hilang.. Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 5:38 pm

Anonymouse wrote:
sama la ekei..
ako pon xbpe da smgt skrg neyh..
ko ok lg da keje..

lol guys...chill k...sume org ade krisis trsendiri...akupn tgh dilande krisis yg sgt hebat skunk ni....but life must go on...dont give up even 1 sec...proff...keje bkn segale2 nye...keje wat ko tkde life kecuali time cuti(weekends) yg mne aku tkde weekends dlm bekerja..ahad pn keje...mala..don look so down...nnti kne down syndrom...

aku plg respect antare bdk2 kite adlh wak joe n korie...sntiase kool jer wlupn tgh krisis....
Back to top Go down
broken angel
Admin
Admin
broken angel

PostSubject: Re: semangat yang hilang..   semangat yang hilang.. Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 5:49 pm

blackko wrote:
Anonymouse wrote:
sama la ekei..
ko ok lg da keje..

lol guys...chill k...sume org ade krisis trsendiri...akupn tgh dilande krisis yg sgt hebat skunk ni....but life must go on...dont give up even 1 sec...proff...keje bkn segale2 nye...keje wat ko tkde life kecuali time cuti(weekends) yg mne aku tkde weekends dlm bekerja..ahad pn keje...mala..don look so down...nnti kne down syndrom...

aku plg respect antare bdk2 kite adlh wak joe n korie...sntiase kool jer wlupn tgh krisis....

kogy, ade sorg lg yg koool..beliau adalah NURELYANI SARIMAN aka elyn..
kekooolan nye hingga Dr. Hii pon x seda akn kewujudan beliau spjg sem..bkn Dr. Hii je..byk gak Dr. yg mengajor kelas kte x seda kewujudan beliau..kdg die ade kt uma pn ktorg x seda..die tdo ke mkn ke merayap ke..ade problem pn die toye je..ELYN, MU LA IDOLA KU I love you satu je yg x kool adalah moto beliau yg kuat mencapap.haha.bak kate ekei ala2 motobot..i lap u lin lol!
Back to top Go down
blackko
Moderator
Moderator
blackko

PostSubject: Re: semangat yang hilang..   semangat yang hilang.. Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 6:59 pm

broken angel wrote:
blackko wrote:
Anonymouse wrote:
sama la ekei..
ko ok lg da keje..

kogy, ade sorg lg yg koool..beliau adalah NURELYANI SARIMAN aka elyn..
kekooolan nye hingga Dr. Hii pon x seda akn kewujudan beliau spjg sem..bkn Dr. Hii je..byk gak Dr. yg mengajor kelas kte x seda kewujudan beliau..kdg die ade kt uma pn ktorg x seda..die tdo ke mkn ke merayap ke..ade problem pn die toye je..ELYN, MU LA IDOLA KU I love you satu je yg x kool adalah moto beliau yg kuat mencapap.haha.bak kate ekei ala2 motobot..i lap u lin lol!

wahaha aku knl beliau...beliau seorg yg tk penah behati gusar..sgt kool...mgkn mak die lahirkn die dlm peti sejuk....(wahaha joking) lol! lol!

p/s:fana check p.m plz
Back to top Go down
BaCkSpACe
Ahli Junior
BaCkSpACe

PostSubject: Re: semangat yang hilang..   semangat yang hilang.. Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 11:50 pm

akupn ngah ilang smgt ni...
stat dr ari isnin ag...
bkn pe...tak sabar nk tgu cuti skola...
lambat sgt aku rs nk smpai ke ari jumaat...
aku siap ingtkn kat abah aku...kul1220 mesti dh de kat dpn pintu pagr skola...
aku tak sabar dh nk balik...
semngat dh takde tuk mengajar...
yg ade hanya umah.....
tp dgr ura2 'org besar' kat skola aku nk wat meting ptg tu..
ko metingla sorang2...AKU NAK BALIK....
wahai semngat...datangla... doa doa doa doa doa
Back to top Go down
ain manisa
Ahli Junior
ain manisa

PostSubject: Re: semangat yang hilang..   semangat yang hilang.. Icon_minitimeThu Aug 20, 2009 12:00 am

boo wrote:
mane xingat aku isi gitu laa borang keje trus dapt

aku mitak 1 je keje trus dapt cheers cheers

hidup semanat heil semanat

ni pujian ikhlas ke apa ni..?? ko jgn nk ngutuk2 haji semanat tu... huhuhu~

semangat..! semangat..!
kalo hilang, cari balik sampai jmpak... hehe... keloi la lagu mana pn asalkan dia balik... jgn biarkan ia terus hilang... peace!! peace peace peace
Back to top Go down
ain manisa
Ahli Junior
ain manisa

PostSubject: Re: semangat yang hilang..   semangat yang hilang.. Icon_minitimeThu Aug 20, 2009 12:21 am

boo wrote:
bkn pujian n kutukan penghargaan jerrrr lol! lol!

xsabr nak cuti ke? nak cuti awal????7 hari kompem dapat

asal aku rasa ayat ni mcm ada mksud tersirat jer.. hurrm hurrm hurrm dan apa kaitannya dgn semangat?? tertanya tertanya tertanya
Back to top Go down
ain manisa
Ahli Junior
ain manisa

PostSubject: Re: semangat yang hilang..   semangat yang hilang.. Icon_minitimeThu Aug 20, 2009 12:52 am

perlu ke ko nk post smpai 2 kali qorie?? hahaha~

bukan buruk sgka sya.... tp mmg mcm ada bau2 maksud tersirat nih... cuti sekolah bukan 7 hari, 9 hari kesemuanya... lg pn mana buleh nk cuti awal... dh kata sbtu baru mula cuti, maka sabtu la... tak kira la walau sesemangat mana pn ckgu2 nk cuti awal... hahaha~
Back to top Go down
ekei47
Admin
Admin
ekei47

Location : pandan indah-bangsar-TTDI-bandar utama-sg.buloh-melaka-kluang-jaybee-kaybee

PostSubject: Re: semangat yang hilang..   semangat yang hilang.. Icon_minitimeThu Aug 20, 2009 12:56 am

gua bukan ade krisis ke hape. gua rs gua da lost skrg neh. gua x tao nk wat ape da skrg neh. gua da stat rs keje gua smakin mmbosankan. ape yg gua buat gua cpt rs bosan. ade sumting wrong dgn gua neh.

elyn mmg super kool ok. masih rilek walo trtinggl bas trakhir g jengka. xde sinar2 utk tidak puas ati. haha... eling di mane mu loni?
Back to top Go down
boo
Moderator
Moderator
boo

PostSubject: Re: semangat yang hilang..   semangat yang hilang.. Icon_minitimeThu Aug 20, 2009 12:59 am

keje jela ekei yg penting ikhlas.. keje pon satu ibadah apee

lagipon sebiji beras itu adalah seperti setitik peluh petani

so belilah barangan tempatan

renung2kan dan selamat bersemangat
Back to top Go down
gabanislam
Ahli Junior
gabanislam

PostSubject: Re: semangat yang hilang..   semangat yang hilang.. Icon_minitimeThu Aug 20, 2009 1:00 am

itulah mnusia tuan2 dan puan2 sklian.. skjp mnusia di atas, skjp di bwh, skjp gmbira, skjp duka.. tidak ad 1 mnusia pn di dunia ni yg xpnh pth smgt (hj semanat pn pernh pth smgt.."saya terduduk 3 bulan lps anak babi langgar ank pokok sawit saya.. abis rm300 000 cmtu je.." antra serba sdkit kata2 beliau.. tp bliau xbiarkn ptus asa itu trus bermaharajalela dlm diri bliau..bliau bgun blk dan skg..bliau berjaya!

mmg mnusia xlari dgn pth smgt, smgt yg pudar.. tp jgn biarkn diri anda trus hanyut, bgn blk n YAKINLAH!! siapa yg bgn dgn smgt yg mmbara dan berterusan INSYAALLAH die akn berjaya!!! sbb tu mmg lumrah alam..
Back to top Go down
taugeh mal
Ahli Baru
taugeh mal

PostSubject: Re: semangat yang hilang..   semangat yang hilang.. Icon_minitimeThu Aug 20, 2009 1:01 am

ekei47 wrote:
gua bukan ade krisis ke hape. gua rs gua da lost skrg neh. gua x tao nk wat ape da skrg neh. gua da stat rs keje gua smakin mmbosankan. ape yg gua buat gua cpt rs bosan. ade sumting wrong dgn gua neh.

elyn mmg super kool ok. masih rilek walo trtinggl bas trakhir g jengka. xde sinar2 utk tidak puas ati. haha... eling di mane mu loni?

cepat2 ekei wat u turn...tp semangat kene ade..ako pon xdok semangat ni....ako nak mintak nasihat sal semangat..da jd semanat plok... lol! lol! lol!
Back to top Go down
boo
Moderator
Moderator
boo

PostSubject: Re: semangat yang hilang..   semangat yang hilang.. Icon_minitimeThu Aug 20, 2009 1:04 am

sbb semangat laa aku post 2 kali

hahahaa

semangat = semanat
Back to top Go down
ekei47
Admin
Admin
ekei47

PostSubject: Re: semangat yang hilang..   semangat yang hilang.. Icon_minitimeThu Aug 20, 2009 1:06 am

taugeh mal wrote:
ekei47 wrote:

cepat2 ekei wat u turn...tp semangat kene ade..ako pon xdok semangat ni....ako nak mintak nasihat sal semangat..da jd semanat plok... lol! lol! lol!

mmg gua nk wat u turn. tp gua xde medium utk gua kembali brsemangat.
org putih kate passion has gone with the wind. medium tu buleh jd mcm2. org ke, kete ke, beskal ke, beskot meri ke. peristiwa ke. ape yg penting, sume tu x muncul lg. dem
Back to top Go down
ain manisa
Ahli Junior
ain manisa

PostSubject: Re: semangat yang hilang..   semangat yang hilang.. Icon_minitimeThu Aug 20, 2009 1:15 am

ekei... ko g wat larian marathon sekuat hati dlm 10 km ke... aku rasa leh ar melegakan ko ckit nnti... hehe~ ko g main lari2 dalam jusco tu... tak ar ko boring... lol!
Back to top Go down
boo
Moderator
Moderator
boo

PostSubject: Re: semangat yang hilang..   semangat yang hilang.. Icon_minitimeThu Aug 20, 2009 1:16 am

suh aku plok ilek hahah

tu aku suh die join sya yg sentiasa tidak puas Razz Razz

tulis diari ok gok
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: semangat yang hilang..   semangat yang hilang.. Icon_minitime

Back to top Go down

semangat yang hilang..
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics