Legacy Of UMT Aquaculturist
sila2 la masuk...minum2 dulu...sila2 jangan malu2
sila2 la masuk...minum2 dulu...sila2 jangan malu2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

We wont break...we will always stay together...wherever we are...we are one~

HomeHome  Muka DepanMuka Depan  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
nak memeriahkan forum...aku open topik baru >> Umah Ensems...dimulai dengan Umah Ensems #1 : Hatchery air tawar... xperlu posting ikut topik...santai2 sesantai2nya...posting sampai 50 dan akan dilock and sila bukak topik baru Umah Ensems #2 : (ups to u tajuk nye)...kita tengok sampai berapa ratus topik ini leh bertahan...off topik + dabel post dibenarkan!!!!

diari seorang ekei

Go down 
Anonymouse
rai_na
Nurul Ashiq
lavenda9oo8
ain manisa
boo
broken angel
adamoo
ekei47
13 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
ekei47
Admin
Admin
ekei47

Location : pandan indah-bangsar-TTDI-bandar utama-sg.buloh-melaka-kluang-jaybee-kaybee

diari seorang ekei Empty
PostSubject: diari seorang ekei   diari seorang ekei Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 12:04 am

akibat mengalami sindrome kebosanan tahap kerajaan majapahit, gua trdetik ati nk tulis yg smmgnye x pernah berjaye gua tulis lbh dr 4 hari. hahahaa.....
sperti yg lu org tao, gua berkerjaye di jusco, sbg seorg pelatih pengurusan. gua ingt lps blaja, x yah nk ngadap kelas dgn test lg, tp trnyte gua silap. program pelatih pengurusan jusco pnoh dgn assignment, dgn klass. haram. bru nk rilek2 da kene wat ape yg da bosan gua buat.

kerjeye gua sbg pelatih pengurusan sbgnye xde best mane kalo nk dibandingkan dgn namenye. lps sminggu gua msuk keje, gua di suro hendel 2 dept. da la kene hendel sorg2, lps tu sume bende bnyk gua blaja sndri jer. bile gua tnye org yg jg dept gua jwpn die mmg cukup syrt utk gua headshot die. mcm haram. x membntu lngsung. nasib baik gua lincah. blaja ar sket2 dr store lain. alhamdullillah skrg gua da bleh hendel 2 department dgn ok. psl gua slalu gk miss dateline yg jusco bg...

dkt setahun gua keje, gua da dpt femly bru... femly jusco. sbbnye, kalo korg keje syif, life korg hny dgn rakan skerje, dgn bantal/katil kt umah. mane ade ms nk enjoy2? mane xnye... org lain cuti, gua keje. org lain keje, gua cuti. org lain masuk keje, gua bru balek keje (ni kes kene wat night duty ar). aktiviti rasmi gua time keje adelah mendengar kesah2 staff yg lain. dr gosip2 pns smpai la sesi mengutuk manager. tu x kire cte2 sensored yg terpakse gua dengar. nasib baik gua jenis melayan... tp ape yg bestnyer. kitorg da mcm femly. mmg rpt.

pergh, pjg giler gua taip. kang xde org nk bace plak. jap2... yg ade gua kesah korg bace ke x menatang neh. hahahaha afro
Back to top Go down
adamoo
Admin
Admin
adamoo

diari seorang ekei Empty
PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 12:11 am

jangan 'hilang' lagi bai...
x pasal2 sampai tganu org cari ko lagi...
wakakkaa~
Back to top Go down
https://aquaculturist0508.forumms.net
broken angel
Admin
Admin
broken angel

diari seorang ekei Empty
PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 1:50 pm

HAHAHAHAHAHAHAHAhaahahhahahahaHAHAHAHAHAHAHA.... nonono
Back to top Go down
http://www.zenxin.com.my
ekei47
Admin
Admin
ekei47

Location : pandan indah-bangsar-TTDI-bandar utama-sg.buloh-melaka-kluang-jaybee-kaybee

diari seorang ekei Empty
PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 3:25 pm

broken angel wrote:
HAHAHAHAHAHAHAHAhaahahhahahahaHAHAHAHAHAHAHA.... nonono

hah! ako da agk da. kompom ade punye post dri lu beb. gua da hafal step2 lu...
Back to top Go down
boo
Moderator
Moderator
boo

diari seorang ekei Empty
PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 10:20 pm

agak2 kalo ko tulis kat facebok ko xhepi ngan keje ko cam ko tlis kat forum ni ko kena buang tak k??? Question Suspect Suspect Suspect
Back to top Go down
broken angel
Admin
Admin
broken angel

diari seorang ekei Empty
PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei Icon_minitimeThu Aug 20, 2009 4:46 pm

ekei..windu la nk berkaki aym kt jusco cat
Back to top Go down
ekei47
Admin
Admin
ekei47

diari seorang ekei Empty
PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei Icon_minitimeFri Aug 21, 2009 1:13 am

boo wrote:
agak2 kalo ko tulis kat facebok ko xhepi ngan keje ko cam ko tlis kat forum ni ko kena buang tak k??? Question Suspect Suspect Suspect
x kot... manager ako xde facebook ar...
lbh tpt ako xtao kewujudan fesbuk bliau. hahahaa
Back to top Go down
ekei47
Admin
Admin
ekei47

diari seorang ekei Empty
PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei Icon_minitimeFri Aug 21, 2009 1:14 am

broken angel wrote:
ekei..windu la nk berkaki aym kt jusco cat

turun ar k.l kte wat scene kt jusco yok? ajak abah skali... affraid
Back to top Go down
ekei47
Admin
Admin
ekei47

diari seorang ekei Empty
PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei Icon_minitimeSat Aug 22, 2009 1:10 am

ari ni gua rs mcm nk pnoh kan qouta diary gua plak.
ari neh gua ade meeting dgn senoir manager, manager, officer dr HQ kt jusco bukit tinggi. 2 hari sblom tu, pale otak gua da stat heng pikir mcmner gua nk g jusco bukit tinggi tu. ikutkan ati gua nk je gua amek/ beli MC. smlm gua ade gk tny ar sorg akak ni kalo2 gua bleh tumpng die skali g bukit tinggi psl die pun kene g sane gk. tp jwpn bliau mmg x mmbntu. haram. nasib baik gua agk bijak dgn menggoogle mapskan diri gua. jumpe gk jln nk ke sane.

so, pg td, dgn berbekalkan RM25 yg gua loan mak gua, gua stat enjin iswara jongkit gua trus grak g bukit tinggi. mule2 gua agk konfiden gua tao tmpt tu brdsrkn map yg gua print smlm. tp msuk je highway kesas gua da stat panik sket2. dlm pale gua pikir kalo gua miss simpng nk ke jusco bukit tinggi tu, mao gua sesat smpi ke ipoh neh. x ke mmbunuh diri namenye? tp gua brnasib baik psl lps sket bukit jalil gua trsermpk dgn van jusco melake.

dgn konfiden level yg tinggi gua folo van tu dgn harapan menggunung yg van tu akn g kt jusco bukit tinggi. trnyata tekaan gua tepat. van tu g jusco bukit tinggi. lps 1 bala. lps ni nk ngadap SM plak. adoyai..... da la gua dtg hny bebekalkn otak yg kosong, ngn buku conteng.
tp overall meeting okey. cume bosan giler bile smpi part diskassen antara org2 HQ dgn org dr Distribution Centre. diorg sronok gado2, gua plak yg fed up tngok diorg. haram.

time balik lg best. minyk kete gua tinggl x smpi 1 bar. duit plak cukup2 utk tol kesas yg mhl nk mampos. da la 3 tol plak tu. nsib baik bleh claim. tgh sedap gua lyn karoke smbil drive, smpi kt bukit jalil, jln plak jem. jem d highway okey... mmg trbaik la org kate. da la jem. lmpu amran minyk da nk abes bleh la dr td asek kelip2. dgn pasrah gua redah. nk elak jem punye psl gua msuk jln mencarut carut. msuk sini kuar sana. nk tmbh sadisnye lg... hujan turundgn lebat. mmg tmbh derita gua la. nk sep minyk punye psl, gua x psng ekon time hujan tu. org lain sejuk time hujan, gua berpeluh dlm kete. last smpi gk gua kt umah dgn lmpu minyk yg still menyala lg.

ni part yg sbnrnye gua nk crite kt sini. ari ni ari dimana gua gamble dgn life gua skali lg. dan gua berjaya survive. kalo pun secara dsrnye nmpk sadis, tp, sbnrnye gua rs teruja. da lame gua x rs mcm neh. last gua rs ms kt tgnu dulu. tp time tu besenye gua bersame seseorg. bnyk gk ar trip gamble yg ktorg buat. ade gk la yg sngkut... bnyk kali gk la... hahahaa...
skrg gua da rs bersmngt balik. cume kisah sedih ni mengingtkan gua dgn org yg slalu menjdkn gua mngse keadaan. but, come to think about it, it was freakin fun. hahahaha...

p/s: korg yg nk komplen gua taip pjg2 plak. ni diary gua. suke ati tengkorak gua ar nk taip bape pjg skali pun. hahahaa.... lu ape kesah? hahahahaha
Back to top Go down
ain manisa
Ahli Junior
ain manisa

diari seorang ekei Empty
PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei Icon_minitimeSat Aug 22, 2009 1:24 am

mmg gamble... Basketball
Back to top Go down
ekei47
Admin
Admin
ekei47

diari seorang ekei Empty
PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei Icon_minitimeSat Aug 22, 2009 1:47 am

gua trlupe nk mention yg kredit gua da abes time tu. bygkn la kalo kete gua abes minyak tgh highway tu, dgn hujan lebat, nk call org x leh psl kredit xde. pergh.... mmg trbaik ar... hahahah
Back to top Go down
lavenda9oo8
Ahli Junior
lavenda9oo8

diari seorang ekei Empty
PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei Icon_minitimeSat Aug 22, 2009 7:12 am

wpun panjang tp stil bc smp abeh lor...huhu...
Back to top Go down
broken angel
Admin
Admin
broken angel

diari seorang ekei Empty
PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei Icon_minitimeSat Aug 22, 2009 9:58 am

ekei47 wrote:
ari ni gua rs mcm nk pnoh kan qouta diary gua plak.
ari neh gua ade meeting dgn senoir manager, manager, officer dr HQ kt jusco bukit tinggi. 2 hari sblom tu, pale otak gua da stat heng pikir mcmner gua nk g jusco bukit tinggi tu. ikutkan ati gua nk je gua amek/ beli MC. smlm gua ade gk tny ar sorg akak ni kalo2 gua bleh tumpng die skali g bukit tinggi psl die pun kene g sane gk. tp jwpn bliau mmg x mmbntu. haram. nasib baik gua agk bijak dgn menggoogle mapskan diri gua. jumpe gk jln nk ke sane.

so, pg td, dgn berbekalkan RM25 yg gua loan mak gua, gua stat enjin iswara jongkit gua trus grak g bukit tinggi. mule2 gua agk konfiden gua tao tmpt tu brdsrkn map yg gua print smlm. tp msuk je highway kesas gua da stat panik sket2. dlm pale gua pikir kalo gua miss simpng nk ke jusco bukit tinggi tu, mao gua sesat smpi ke ipoh neh. x ke mmbunuh diri namenye? tp gua brnasib baik psl lps sket bukit jalil gua trsermpk dgn van jusco melake.

dgn konfiden level yg tinggi gua folo van tu dgn harapan menggunung yg van tu akn g kt jusco bukit tinggi. trnyata tekaan gua tepat. van tu g jusco bukit tinggi. lps 1 bala. lps ni nk ngadap SM plak. adoyai..... da la gua dtg hny bebekalkn otak yg kosong, ngn buku conteng.
tp overall meeting okey. cume bosan giler bile smpi part diskassen antara org2 HQ dgn org dr Distribution Centre. diorg sronok gado2, gua plak yg fed up tngok diorg. haram.

time balik lg best. minyk kete gua tinggl x smpi 1 bar. duit plak cukup2 utk tol kesas yg mhl nk mampos. da la 3 tol plak tu. nsib baik bleh claim. tgh sedap gua lyn karoke smbil drive, smpi kt bukit jalil, jln plak jem. jem d highway okey... mmg trbaik la org kate. da la jem. lmpu amran minyk da nk abes bleh la dr td asek kelip2. dgn pasrah gua redah. nk elak jem punye psl gua msuk jln mencarut carut. msuk sini kuar sana. nk tmbh sadisnye lg... hujan turundgn lebat. mmg tmbh derita gua la. nk sep minyk punye psl, gua x psng ekon time hujan tu. org lain sejuk time hujan, gua berpeluh dlm kete. last smpi gk gua kt umah dgn lmpu minyk yg still menyala lg.

ni part yg sbnrnye gua nk crite kt sini. ari ni ari dimana gua gamble dgn life gua skali lg. dan gua berjaya survive. kalo pun secara dsrnye nmpk sadis, tp, sbnrnye gua rs teruja. da lame gua x rs mcm neh. last gua rs ms kt tgnu dulu. tp time tu besenye gua bersame seseorg. bnyk gk ar trip gamble yg ktorg buat. ade gk la yg sngkut... bnyk kali gk la... hahahaa...
skrg gua da rs bersmngt balik. cume kisah sedih ni mengingtkan gua dgn org yg slalu menjdkn gua mngse keadaan. but, come to think about it, it was freakin fun. hahahaha...

p/s: korg yg nk komplen gua taip pjg2 plak. ni diary gua. suke ati tengkorak gua ar nk taip bape pjg skali pun. hahahaa.... lu ape kesah? hahahahaha

HEY2 KAMU...AKU BEGITU TERASA DI SINI [MERUJUK TULISAN KUNING YG DI BOLD, HIGHLIGHT, DAN UNDERLINE DI ATAS]..PANAS2 ADE ORG MENGATA AKU..

BERKAT DOA AKU KO BERJAYA SMPAI RUMA WALAO LAM KEADAAN SADIS OK, BEZA NYE KALI NI TANPA KU TAPI KU IRING MU BERSAMA DOA KU...DOA UNTUK MU KEKASIH-->LAGU KATIJAH IBRAHIM NGN RAMLI SARIP DOL
Back to top Go down
Nurul Ashiq
Ahli Baru
Nurul Ashiq

diari seorang ekei Empty
PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei Icon_minitimeSat Aug 22, 2009 1:47 pm

xpe...wlpon pjg...aku bc gak diari ko eakei...kalo aku kt tmpt ko...aku psrh jer...mslh dtg bertimpa2...tp ko yakin je...bgus2.. tepuk
Back to top Go down
ekei47
Admin
Admin
ekei47

diari seorang ekei Empty
PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei Icon_minitimeSat Aug 22, 2009 10:58 pm

hahahaha..... yg lu terase beb? sape lg yg slalu menjdikn gua mngse keadaan kalo bukn lu?
hahahaha.... miss the time we use to buat onar with or without sulas & eling & geng2 taman ida... pale
Back to top Go down
rai_na
Ahli Skodeng

diari seorang ekei Empty
PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei Icon_minitimeSun Aug 23, 2009 11:30 am

best m'bc diary a.k.hehe..layan...
=)
Back to top Go down
ekei47
Admin
Admin
ekei47

diari seorang ekei Empty
PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 1:48 pm

thanks rai psl sudi bc diary yg ntah ape2 ape neh.
hehehehe
Back to top Go down
ekei47
Admin
Admin
ekei47

diari seorang ekei Empty
PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 11:54 pm

hari ni gua cuti. beselah org keje syif mmg mcm ni, cuti ikut ske ati je. ari ni je gua rs pale gua x pening mc 2 ari lps. mybe psl gua keje time pose kot... tp gua saspek gua kurg tdo tu yg tngkap kepale tu... ari ni mmg bosan giler. lyn tdo 1 hari. bangun tdo kol 12. trus bukak laptop subsidi (org bg free neh) lyn online jap. bajet nk lyn forum la psl besenye time neh time forum meriah, tp haram. bape kerat jer. korg tdo smpi ptg ke hape? nk lyn YM, skndal gua keje syif ptg plak. adoyai. kalo ade die pun, buknnye continuos chatting pun. haram....

last2 gua smbg tdo gak la. tp adk spupu gua bulah plak wat umah gua mcm gelanggang wrstling. ikut kan ati nk jer gua choke slam dgn rock bottom seko seko. tp iman gua msih kuat. gua bleh lg thn kemarahan gua. last2 dpt gk gua tdo dgn aman setelah gua mengambil keputusan utk memekakkn telinge gua dr riuh rendah. sedar2 je da kol 7. tetibe gua tringt yg gua blom solat asar. ape lg dgn muke x bersalah gua amek wuduk trus solat asar. x lame lps tu da berbuke. ari ni juadah meriah sket ar. psl pakcik gua buke skali kt umh gua. mcm2 die beli. ahh... bukn gua heran pun kuih2 tu sume. mate gua da tertumpu kt aym kukus yg mak gua msk. lps azan abes gua cepat2 teguk air suam dgn kurma sbiji. tnpe berfikir pjg gua trus nk capai ayam kukus tu. tp tetibe gua trpndng murtabak singapore. ah, bedal yg ni dulu ar. hahaa... dipendekkn crite, sume jenis kuih yg paman (gelaran pakcik dlm bhs jawe) gua bli. kenyang seyh...

gua bajet mlm kang xde ar bosan sngt... lyn forum ke hape... haram. mcm tgh ari td gk. korg wat solat terawikh 40 rakaat ke hape? tetibe gua tersedar yg gua x g surau join terawikh berjemaah. hahahahaa.... xpe... mlm kang wat sndri je la. bukn x buleh wat pun. cume pahale jemaah tu xde ar. tu pun kalo solat tu ditrime ar. huhuhuuu...

bile ingt balek, gua rs gua sedar yg idup gua sbnrnye kosong. kalo gua xde kt tmpt keje. aktvt gua mmg xde bende lain slain tdo, mkn dgn online. bosan nok mapuh. nk kate gua sangap psl xde awek x gk. psl gua xde rs nk bercintan2 neh. kalo kt tmpt keje bleh gk lyn crite2/ gosip2 dgn staff kt sane. tu x termasuk gurauan xtrim yg gua trime. nasib iman gua kuat. hahahaha... kalo kt tmpt keje plak, asek nk tunggu bile nk cuti psl mls nk ngadap muke shop manager gua tu. hahahaa... gua x leh ar nk duk mkn tdo mcm ni lame2. korg x bosan ke ha? gua mahukan cbrn, bru ar besh idup. tp, tetibe gua trpikir. ari ni bru 24hb. gua bukak dompet gua tngok ade RM2. gaji x msuk lg daa... duit xde, aktvti pun xde lorr... so, bantai tdo je la ari neh.... haram. doh
Back to top Go down
ekei47
Admin
Admin
ekei47

diari seorang ekei Empty
PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei Icon_minitimeTue Sep 01, 2009 1:39 am

gua terase nk menaip la plak ari neh... ari ni gua dikejutkn dgn 1 peristiwa yg gua sndri x buleh blah. gua x caye yg bende ni buleh jd. spjng hmpir sthun gua keje, blom pnah gua tngok pintu hati shop manager gua nk blanje gua, mmbr gua dgn asst. manager gua mkn. mule2 gua ingt die memain psl bliau trkenal dgn sifat 'bajet' bliau. gua ade gk usha cuace ari neh takot2 ribut plak nnt psl shop manager gua blnje mkn. tu blom kire gua menampar pipi gua laju2. siyes gua x caye. maybe die xde geng nk ajak berbuke kot...

pergh... siyes, gua x rs lngsung nk beraye tahun neh. gua ilang mood. tak tao ape kes. smngt perayaan tu da xde. siyes da lari g mane ntah... mcm xde poin je nk ry. org lain ry nk hepi2... gua raye mcm x raye. bapak bosan. gua saspek ni sume psl gua da lame membujang la kot. tp yg ade kene mengene plak kan? gua nk request neh. kpd sape2 yg boleh kembali keseronokkn idup gua. gua blanje mkn steambot. beb. mane lu? siyes gua bpk bosan dok k.l neh. haram...
Back to top Go down
lavenda9oo8
Ahli Junior
lavenda9oo8

diari seorang ekei Empty
PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei Icon_minitimeTue Sep 01, 2009 7:17 am

ak pn seangkatan ng ko la....rs xnk ry jer,,,,tah npe rs xbes

pdhal to la ari yang pling best slps puasa....
nguaaa cer byg bj ry xbli ak wt dek je...(biasanya pmpn ni mst bpasang2 nyer la bj tu)

tah la npe neh......

dlu ber5 pastu ber4 skang ber3.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad

xley byg ry taun ni cmana...

sowi eh ekei ak numpang kt cni...sori kalo terbanjir...pandai2 la ko mop hohoho..... bersiul
Back to top Go down
ekei47
Admin
Admin
ekei47

diari seorang ekei Empty
PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei Icon_minitimeFri Sep 04, 2009 1:39 pm

pergh... ari ni spatutnye gua g intrview kt citibank, tp mmbr gua plak kensel last menet psl bru bngun tdo. haram btol... so, dok la kt umah mmbosankn diri gua yg sediakala membosankn neh. ptg kang gua nk g pertama plak. nk g bli hp sekenhen utk sesorg. hehehe...

ekceli da dua ari gua rs emo. ntah ape kes ntah. da 2 ari gua pikir kenape gua masih x leh nk wat opening kt hati org. gua salah step ke? ayat gua x cukup power ke? ke die mmg x nk kt gua? atau die nk mempermainkn perasaan gua yg suci lg ikhlas (gua x bleh blah dgn statement neh)? sbnrnye da bnyk kali gua rs mcm neh.. apsal payah sngt nk ade opening utk gua? bab keje mcm tu, bab mencari pasangan hidup pun mcm tu. kalo jd opening manager utk bukak store tu, x yah crite ar. da bosan buat pun. bakpe bende2 mcm ni slalunye gua slow motion? bende ni wat gua slow atau mmg sejak azali lg gua mmg slow?

brbalik pd kesah asal gua, da 2 hari skandal gua menyepikan diri. nk kate x online ade je gua tngok kt ym tu. ni yg buat gua x sdap ati neh. statement gua offensive sngt ke? ntah ar. skrg siyesly gua jem. x tao nk wat mende.
gua saspek gua da kene sumpahan la. haram... da la nk dpt awek yg cute+baik+nakal2 pyh skrg ni. ke ade, tp gua x nmpk? ke gua nk kene gali lg dlm? nk dlm mcmner lg? gua da nk give up da ni...

kkdg2, bile pikir, gua slalu tolong org solve problem org. tp gua kalo boleh nk lari dari problem gua sndiri. gua slalu dngr crite+masalah org. tp gua x pnah plak nk crite masalah gua. sume gua tanggung sndri. tu yg kdg2 gua rs mcm nk lari je dr mslh gua sndri. bukn gua x leh trime kenyataan.. tp kalo boleh gua nk bawak lari jauh2 mslh gua lps tu tingglkn kt mane2. kt langkawi ke, kt rompin ke, kt ulu yam ke. kt kaybee ke. kt papua new guinea ke. kt batam ke. arghhh....

gua saspek gua akn ke arah menjatuh cintakn diri gua kalo gua xdpt ape yg gua nk. cube gua dpt satria neo cps sbijik. mmpus la gua nk pikir psl cinta2+awek+kasih syg+pujuk rayu+rindu2. hati gua kompom kt kerete gua. hahaha... time2 emo ni gua paling suke stat kete iswara jongket gua, lps tu drive mcm nk g resing tnp hala tuju/destinasi spesifik. mmg best... gua nk wat da td.. tp hujan lbt la plak. sejuk je gua rs. tdo lg best neh. hahahaa... rock
Back to top Go down
Anonymouse
Ahli Senior
Anonymouse

diari seorang ekei Empty
PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei Icon_minitimeFri Sep 04, 2009 11:11 pm

rilek ekei..
tu mmg dugaan yg akn mndatang bila ko dlnda ksunyian yg teramat sgt..
ko slalu mndgar prob org, tp xdak org nk dgar prob ko..
so ko jd cmtu.. normal la.. lumrah manusia..
aku tataw la cmne bg ko, tp aku cdang ko luah la prob ko tu kat sape2..
xkesah la org tu leh tlng setel ke x.. jnji ko da tmpat nk luahkn..
series beb.. manusia perlu mnde2 camtu.. nk release tnsion..
mana bley handle sowang2.. mau tekanan ko klo ko peram lama2..
Back to top Go down
ekei47
Admin
Admin
ekei47

diari seorang ekei Empty
PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei Icon_minitimeFri Sep 04, 2009 11:16 pm

Anonymouse wrote:
rilek ekei..
tu mmg dugaan yg akn mndatang bila ko dlnda ksunyian yg teramat sgt..
ko slalu mndgar prob org, tp xdak org nk dgar prob ko..
so ko jd cmtu.. normal la.. lumrah manusia..
aku tataw la cmne bg ko, tp aku cdang ko luah la prob ko tu kat sape2..
xkesah la org tu leh tlng setel ke x.. jnji ko da tmpat nk luahkn..
series beb.. manusia perlu mnde2 camtu.. nk release tnsion..
mana bley handle sowang2.. mau tekanan ko klo ko peram lama2..

da lame sngt gua peram la. da jd ikan tenggiri jeruk da pun. hahahaa...
x cukup tu abes semua ikan kt akuarium ako yg mati ako awetkn. gne garam dgn sodium bikarbonat. hahahaha...
Back to top Go down
Anonymouse
Ahli Senior
Anonymouse

diari seorang ekei Empty
PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei Icon_minitimeFri Sep 04, 2009 11:20 pm

dhtu.. xreti nk luah kat orang ke?
Back to top Go down
ekei47
Admin
Admin
ekei47

diari seorang ekei Empty
PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei Icon_minitimeFri Sep 04, 2009 11:30 pm

Anonymouse wrote:
dhtu.. xreti nk luah kat orang ke?
x. siyes gua xleh. hahahaha... x tao nape...
Back to top Go down
Sponsored content

diari seorang ekei Empty
PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei Icon_minitime

Back to top Go down

diari seorang ekei
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» diary seorang ekei # 2
» Nurul Ashiq no Diari desu.....